Peugeot 3008
1.6 e-THP GT Line 165pk |LEER|MASSAGE|TREKHAAK|360 CAM|APPLE CARPLAY|LED|NAVI|VOL|
Direct kopen, basisprijs: € 15.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.750,-
LEASEPRIJS: € 259,59 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.150,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 3008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 e-THP GT Line 165pk |LEER|MASSAGE|TREKHAAK|360 CAM|APPLE CARPLAY|LED|NAVI|VOL| |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 oktober 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 89.462 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 259,59 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-194-RR |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 675 kg |
| Gewicht: | 1.275 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 685 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.550 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Speciale kleur
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
- lichtmetalen velgen
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry/start
- LED mistlampen
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Zij airbag(s) voor
- ASR